Mohl by být Ghosts 2 letošním dílem Call of Duty?

Jak již všichni hráči vědí, tak sérii Call of Duty v současnosti točí tři studia – Infinity Ward, Treyarch a Sledgehammer Games. Loňský rok patřil čtvrtým Black Ops od Treyarchu a předloňský zase dílu WWII od Sledgehammer Games, jenž nás po letech opět vrátil do minulosti. Je tedy jasné, že dalším v pořadí je v tomto roce legendární studio Infinity Ward, které tuto sérii přivedlo na svět. Jejich Modern Warfare série je již uzavřena a s futuristickým dílem Intinite Warfare také díru do světa neudělali. Podobě je na tom pak mezigenerační díl Ghosts z roku 2013, jenž možná své poslední slovo ještě neřekl.

Twitterový účet manažerky Infinity Ward, Ashton Williams, se během Vánočních svátků zaplnil řadou prapodivných gifů plných duchů, či stínů. I přesto, že si z nás může manažerka tropit žerty, je třeba brát v potaz i možnost, že by mohla lákat na letošní díl Call of Duty, který by mohlo být právě pokračování titlu Call of Duty Ghosts z roku 2013. Pokud jste mezi těmi, kteří tento kousek hráli, pak jistě víte, že závěr hry obsahoval otevřený konec a je tedy možné, že v letošním roce se napíše další z kapitol tohoto příběhu. Já osobně bych o uvítal, i přes výhrady se mi totiž právě tento díl poměrně líbil. Tak uvidíme, co z toho všeho letos nakonec vzejde.

Trailer na Call of Duty Ghosts z roku 2013

2 thoughts on “Mohl by být Ghosts 2 letošním dílem Call of Duty?

  1. Ta ironie, že v roce 2020 budou releasnuté nové Call of Duty : Black Ops Cold War a to znamená, že žádní ghostové nebudou. Je to smutné, ale budeme se muset s tím naučit žít. Ale je zase možné, že po vydání CoD : BOCW můžou teoreticky leaknout nějakým způsem release date na nové CoD : Ghosts 2 :).

  2. Tento leak je samozřejmě 2 roky starý, tedy z doby, kdy mělo hru vydat Infinity Ward. To vyšel prequel k MW, příští rok se neví, kdo vydá hru, ale CoD Ghost mě nesmírně bavilo, i přestože to nebylo příliš populární.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | CoverNews by AF themes.