Monster Energy Supercross 4 se chlubí novým trailerem a předobjednávkovým bonusem

Monster Energy Supercross 4 se chlubí novým trailerem a předobjednávkovým bonusem

1 února, 2021 0 Od Jiří Hora

Aktuální pandemie se podepsala na vývoji celé řady titulů a závodní hry ze stáje italského studia Milestone nejsou výjimkou. Už v loňském roce dostala řada zajetých sérií netypická data vydání a jak se zdá, tak letošní rok nebude jiný. Každý lednový měsíc poslední tři roky vydávalo studio pravidelně nový díl z jejich motokrosové série Monster Energy Supercross, letos tomu ale tak nebude. Monster Energy Supercross 4 totiž vyjde až v polovině března, konkrétně 11.3.2021 a to na konzole Xbox Series X|S, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, pak také PC a streamovací službu Google Stadia. S delším časem vývoj ale může souviset i řada nových funkcí, kterými se má nový ročník pyšnit. Ostatně funkcemi hry se zaobírá i nově vydaný trailer, který naleznete pod odstavcem níže.

“V posledním traileru hra Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4 ukazuje všechny nové funkce, díky kterým bude tento díl tím nejambicióznějším v celé sérii. Zcela nová je struktura režimu kariéry, ve kterém hráč vyrazí na cestu od Supercross Futures až po kategorie 250SX and 450SX a bude vyzývat ty nejslavnější profesionální závodníky v historii značky. Jednu z hlavních rolí v režimu kariéry sehraje i strom schopností, který bude mít vliv na výkon jezdce během všech závodů. Hráči si budou moct strom schopností vylepšovat a spravovat, přičemž body budou získávat během zápasů, speciálních soutěží, tréninků a vyplňování deníku, který představuje sérii speciálních úkolů, jež ukážou, kdo je tady nejlepší.

Nový Compound je místo, kde bude možné volně jezdit sólo či s přáteli v kooperaci. Na tomto neuvěřitelně detailním ostrově budou hráči moci objevovat výzvy a sběratelské předměty. V neposlední řadě se vrací i editor tratí, který přináší nové moduly úprav založené na oficiálních tratích z roku 2020. Mezi letošní kosmetické možnosti patří Tuff Blox, struktury Starting Gate, Finish Line a Leaders Pillars, které mají za cíl vylepšit realismus a dát prostor pro kreativitu.

Jak už je v této sérii zvykem, hráči si budou moci upravit závodníky pomocí celé spousty obsahu, díky více než 110 oficiálním značkám kosmetických i výkonnostních úprav pro jezdce i motorku. Online režim navíc přinese napínavý zážitek pro více hráčů bez lagů díky dedikovaným serverům” stojí v oficiální i tiskové zprávě českého distributora, kterým je pro studio Milestone COMGAD s.r.o. Ten se navíc pochlubil i předobjednávkovým bonusem, jehož vizualizace je vyobrazena níže.