One Piece Pirate Warriors 4 dostává launch trailer, vychází zítra

One Piece Pirate Warriors 4 dostává launch trailer, vychází zítra

25 března, 2020 0 Od Jiří Hora

Namco Bandai vydá koncem tohoto týdne další díl z videoherní série One Piece podle stejnojmenného anime seriálu, který má po celém světě ohromné zástupy fanoušků. One Piece Pirate Warriors 4 nás uvrhne do zcela nového dobrodružství, v němž se opět setkáme s našimi oblíbenými hrdiny ze stejnojmenného seriálu. Vzhledem k tomu, že vydání skutečně již klepe na dveře, hra vychází zítra 26. března na PC, Xbox One a Playstation 4, herní vydavatel se rozhodl, že je nejvyšší čas vypustit do světa launch trailer, jenž naleznete pod novinkou.

The Pirate Warriors jsou zpět a přinášejí s sebou ještě explozivnější příběh, rozmanitější lokace, a ještě šílenější útoky v nové hře ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4. Následujte Luffyho a jeho přátele od samého počátku na jejich cestě napříč odlišnými ostrovy za nalezením proslulého pokladu – One Piece.

Užijte si jedinečnou atmosféru krásných ostrovů a dalších lokací známých ze ságy ONE PIECE. Vybírejte z několika oblíbených postav, postavte se rozmanité soupisce nepřátel známých z ikonických momentů anime One Piece a zažijte zcela nové pirátské dobrodružství.” stojí v oficiálním popisu produktu vydavatele Cenega Czech.