Ori and the Will of the Wisps ukazuje prvních 20 minut hry

Ori and the Will of the Wisps ukazuje prvních 20 minut hry

28 února, 2020 0 Od Jiří Hora

Za dva týdny se všichni milovníci emotivních příběhů a skvělých plošinovek dočkají druhého dílu vynikající příběhové plošinovky Ori and the Blind Forest. Ten již vývojáři ze studia Moon dokončili koncem ledna a datum vydání se tak stalo stabilním. Ori and the Will of the Wisps má být v mnoha ohledech daleko výpravnější a epičtější než jeho předchůdce, což nám ukazuje i nově zveřejněných prvních dvacet minut hry, o něž se postaral zahraniční server Gamespot. Jeho novináři, ale i řada dalších, kteří měli možnost si hru již zahrát, jsou z nového dílu velice nadšeni, což je příslibem toho, že pokračování bude opět fantastické.

Níže se podívejte na ony záběry z hraní, ale také oficiální popisek hry. Ori and the Will of the Wisps vychází již 11. března na PC a Xbox One a to s českými titulky.

Pusťte se do zcela nového dobrodružství v komplexním exotickém světě, kde budete čelit opravdu velkým nepřátelům a luštit složité hádanky. To vše na cestě za odkrytím Oriho osudu. Hra Ori and the Will of the Wisps úspěšně naváže na první díl krásné atmosférické plošinovky.

RUČNĚ VYKRESLENÝ PŘÍBĚH
Odkryjte skutečný osud Oriho v této emotivní a podmanivé příběhové adventuře, která má navíc úchvatný soundtrack. Prozkoumejte rozlehlý, exotický a neobyčejně krásný svět.

NOVÉ SCHOPNOSTI
Ori na cestě vstříc nepoznanému dobrodružství používá nově nabyté spirituální schopnosti, kouzla a útoky. Poznejte nový systém vylepšování Oriho nově nabytých schopností a přizpůsobte si svůj styl hraní.

MÝTIČTÍ NEPŘÁTELÉ A HÁDANKY
Postavte se vysokánským nepřátelům a zažijte napínavé únikové sekvence. Najděte pomoc u spousty nových postav, které vám pomohou odkrýt tajemství Oriho osudu.

NOVÉ VZRUŠUJÍCÍ REŽIMY
V režimu Spirit Trials závoďte v unikátním běžeckém závodním režimu a doběhněte si pro vítězství. Ve Spirit Shrines se postavte stále sílícím vlnám nepřátel v časově omezených sekvencích a sbírejte zasloužené odměny.