Podrobnosti o Resident Evil: Village jako dárek k oslavám 25. narozenin série

Podrobnosti o Resident Evil: Village jako dárek k oslavám 25. narozenin série

23 března, 2021 0 Od Martina Halamásková

Série Resident Evil slaví 25. narozeniny a videoherní studio Capcom nám ku příležitosti oslav odhalí další podrobnosti z Resident Evil: Village. Na tento velmi očekávaný díl se můžeme těšit už 7. května 2021, který bude k dispozici na PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One a PC, s tím že hra bude nejenom na Steamu ale i na streamovací službě Google Stadia. 

V dubnu tohoto roku má proběhnout online akce zvaná Resident Evil Showcase, kde se dozvíme bližší informace o nadcházející hře a také něco málo k novému multiplayer projektu Resident Evil Re: Verse, který se zatím nachází ve fázi beta testování. Dozvíme se něco více o herních funkcích, postavách a zbraních. Pokud si koupíte Resident Evil: Village, dostanete novou multiplayer hru zdarma jako poděkování všem fanouškům. Můžete se těšit na vaše oblíbené ikonické postavy z celé série, které se utkají v krátkém pěti minutovém boji na život a na smrt.

Studio oznámilo, že od 8. dubna až do 12. dubna bude k dispozici otevřené beta testování hry Resident Evil: Re:Verse na platformách Playstation 4, Xbox One a Steam. Přesné datum konání online akce Resident Evil Showcase prozatím nebylo oznámeno, avšak podrobnější informace můžete sledovat zde na oficiálním twitteru studia Capcom.