Představena karetní hra Cyberpunk 2077 – Afterlife od CMON

Představena karetní hra Cyberpunk 2077 – Afterlife od CMON

1 srpna, 2019 0 Od Jiří Hora

Tvůrci deskových a karetních her Cool Mini or Not dnes představili svou novou karetní hru Cyberpunk 2077 – Afterlife, která je založena na cenami ověnčeném akční fps rpg Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red. Karetní hru designoval Eric M. Lang, která nás vrhne do temného průchodů Night City, kde nemilosrdné gangy bojují s korporacemi v nekonečném boji o peníze, kontrolu a moc.

V Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game se hráči stanou Fixery. Fixeři jsou hackeři a největší mozky v Night City, kteří rekrutují cyberpunkery a poskytují jim výbavu, a následně posílají na mise. Ale v Night City není nic zadarmo. Hráči musí najít rovnováhu mezi tím co chtějí a tím čeho mohou dosáhnout. Používejte inovativní draftovací mechaniky a speciální hrací desku, hráči se musejí rozhodnout, kterou kartu si chtějí koupit, a kterou chtějí obětovat do fondu, aby si mohli následně koupit další.

Každá úspěšná mise povýší hráčů v Street Cred, přeživší z misí se následně stávají veterány, kteří mohou následně předat své vědomosti a zkušenosti nováčkům. V tomto chromem naplněném světě je Street Cred jedinou měnou, na které skutečně záleží. Karetní hra Cyberpunk 2077 – Afterlife vyjde v průběhu roku 2020.