RiDE 5 v prvním gameplay traileru

RiDE 5 v prvním gameplay traileru

24 května, 2023 0 Od Jiří Hora

Herní studio Milestone v letošním roce vydá pořádnou porci motocyklových závodních her, kdy jednou z nich bude také pokračování skvělé série RiDE, která letos dorazí se svým pátým dílem. RiDE 5 s sebou přiveze tradičně několik zásadních novinek, k nimž patří zejména nově zpracovaný režim Kariéry s vypravěčem a 10 soupeři, o němž si více můžete přečíst v následujícím odstavci. Co je ale podstatnější, tak jsme se dočkali také prvních záběrů z hraní a to skrze nový gameplay trailer, který naleznete pod novinkou.

“Poprvé v této sérii si fanoušci virtuálních závodů užijí režim kariéry s vypravěčem, který bude uvádět soutěže a provádět hráče během jízdního dobrodružství. Žebříček bude sledovat postup ve čtyřech hlavních závodních odnožích kariéry, které budou zahrnovat různé soutěže, které budete muset dokončit, aby se vám odemkly další. Abychom soutěž trochu okořenili, režim kariéry v RIDE 5 bude rovněž zahrnovat 10 soupeřů s vlastními osobnostmi, příběhovým pozadím a vzhledem. Hráči budou muset tyto protivníky porazit, aby se dostali na vrchol žebříčku. Strukturu kariéry završuje sada sekundárních výzev, takže vás celkem čeká přes 200 hratelných soutěží.

Kromě kariéry nyní závody Endurance podporují ukládání během závodu a funkci přetáčení, abyste získali větší kontrolu a flexibilitu v rámci herní relace, zatímco herní režimy jednorázových závodů a závodů s časem budou představovat dokonalé místo, kde si můžete zdokonalit jízdní styl, seznámit se s různými kategoriemi motorek a posouvat hranice svého výkonu.” stojí v tiskové zprávě. RiDE 5 vyjde na PC, Xbox Series X/S a Playstation 5 už 24. srpna 2023.