Star Wars Jedi: Fallen Order nedostane Early ani Trial verzi v rámci EA Access

Star Wars Jedi: Fallen Order nedostane Early ani Trial verzi v rámci EA Access

13 listopadu, 2019 0 Od Jiří Hora

Již tento pátek se všichni milovníci Hvězdných Válek dočkají očekávané hry studia Respawn Entertainment s názvem Star Wars Jedi: Fallen Order. Hra nás má vzít do období mezi Epizodami III a IV, kdy se chopíme jednoho z přeživších Jediů Rozkazu 66 jménem Cal Kestis. Ten bude muset čelit imperiální inkvizici, dokončit svůj výcvik a obnovit padlý rád Jediů. Cesta to bude skutečně obtížná a pátek 15.11. nám má poskytnout kýžené odpovědi.

Mnoho hráčů však doufalo, že se do Předaleké galaxie podívá o týden dřív a to díky předplatnému EA Access, popřípadě Origin Access. Jenže se tak nestane. Star Wars Jedi: Fallen Order nedostane týdenní dřívější přístup ani 10 hodinovou Trial verzi. Jediní, kdo se do hry dostanou jsou předplatitele Origin Access Premium, tato služba však na konzolích dostupná není. Je tedy přirozené, že celá řada hráčů se bouří a Trial verzi požadují, ostatně kvuli zkušebním verzím si řada hráčů předplatné platí.

EA na to reagovala následovně: “Star Wars Jedi Fallen Order startuje tento týden! Předplatitelé Origin/EA Access dostanou 10% slevu na nákup a Origin Access Premium získají přístup ke kompletní Deluxe verzi. Rozhodli jsme se nedávat dřívější/časově omezený přístup, abychom snížili riziko spoilerů. Avšak, předplatitelé Origin/EA Access získají exkluzivní kosmetické doplňky.