Už příští sobotu odstartuje mezinárodní turnaj Seasonal Cicruit v Mario Kart 8 Deluxe, zapojit se můžete i vy!

Už příští sobotu odstartuje mezinárodní turnaj Seasonal Cicruit v Mario Kart 8 Deluxe, zapojit se můžete i vy!

7 dubna, 2022 0 Od Jiří Hora

Na startu konzole Nintendo Switch vyšla vylepšená edice nesmírně povedené závodní arkády Mario Kart 8, jejíž popularita ani po těch letech neutichla ba naopak, díky nedávno vydanému obřímu balíčku tratí se opět vrací na scénu. A aby toho nebylo málo, tak už příští sobotu proběhne mezinárodní turnaj Mario Kart 8 Deluxe Seasonal Circuit pro region Česká Republika, Slovensko, Maďarsko a Polsko. A co je nejpodstatnější? Zúčastnit se jej můžeš i ty, přičemž více informací najdeš na speciálních stránkách vytvořených pro tuto událost, stačí kliknout na tento ODKAZ. 

„Společnost ConQuest entertainment připravila společně s Nintendo of Europe speciální jednodenní šampionát, který se uskuteční v sobotu 16. dubna od 16:00 do 17:30. Není potřeba se do něj předem registrovat, stačí pouze, když si v den turnaje v 16:00 zapnete hru Mario Kart 8 Deluxe, v režimu online šampionátů zadáte turnajový kód 4249-8828-5483 a můžete se vydat na start! 

Účastnit se může každý, kdo vlastní konzoli Nintendo Switch, hru Mario Kart 8 Deluxe a zároveň si předplácí službu Nintendo Switch Online. Nejlepší závodníci se navíc mohou těšit na hodnotné ceny. Celkový vítěz získá speciální “Seasonal Circuit” obal konzole Nintendo Switch, 2000 Gold Points a brandované oblečení. Ti závodníci, kteří se umístí na 2. a 3. místě, obdrží každý 2000 Gold Points a brandované oblečení.“ Stojí v tiskové zprávě společnosti Conquest Entetainment, jenž je zároveň oficiální zástupce Nintendo v České Republice.