4. ročník e-sportového turnaje LOBBY podpoří vyhořelí útulek, proběhne tuto sobotu

4. ročník e-sportového turnaje LOBBY podpoří vyhořelí útulek, proběhne tuto sobotu

7 dubna, 2022 0 Od Jiří Hora

Už tuto sobotu, 9. dubna 2022, proběhne v pořadí čtvrtý ročník e-sportového herního turnaje LOBBY, jenž je organizován z rukou studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Turnaj bude celý přenášen skrze jejich oficiální Twitch kanál a můžete se k němu připojit skrze tento ODKAZ. Turnaj odstartuje už ve 13 hodin a to finálem League of Legends ve formátu BO3 a to mezi SAMPI a Chabr love reunited, jenž budou soutěžit o prizepool v hodnotě 25 000 Kč.

Turnaj bude následně pokračovat v 17 hodin a to s hrou Counter-Strike Global Offensive, kde se opět bude soutěžit o prizepool v hodnotě 25 000 Kč. Tentokrát se spolu střetnou týmy Neophyte CSGO a MOOPS_ a to opět v rámci formátu BO3. To ale není v rámci programu vše, jelikož v mezidobí se dočkáme programu a soutěží pro fanoušky. Celým dnem nás pak budou provázet dvojice Michal Lecko a Jakub Slezák v případě LoL a Radim Holub a Jan Sekanina u hry CS:GO. Máme se tedy na co těšit.

A nyní k důvodu urychlenému konání této akce. V tomto týdnu zasáhl kočičí útulek Dobré Ruce ve Zlíně požár a tak se pořadatelé akce rozhodli, že se celý event ponese v duchu pomoci právě tomuto útulku a tedy celý výtěžek ze streamu půjde právě na podporu této organizace. 

„Jelikož 5.4.2022 zachvátil Zlínský útulek pro kočky požár, rozhodli jsme se přetvořit koncept našeho finálového streamu. Ten bude celý v duchu charitativní akce,“ sdělila manažerka projektu Natálie Durčáková.

Celý event probíhá za podpory našich partnerů, bez kterých bychom turnaj nemohli uskutečnit.

Generální partner: Skillzone  
Speciální partneři: Canyon gaming, Dáme jídlo, KFC, Grunex 
Mediální partneři: Grunex.cz, Tryhard.cz, Zlin.cz, Respawnpoint.cz Ceny pro hráče a do soutěží věnovali: E-blue, Canyon gaming, Semtex, HOT BEE, DX Racer, Instinkt, Dáme jídlo, Exit Room Zlín