V přípravě je nový film na motivy legendární herní série Mortal Kombat

V přípravě je nový film na motivy legendární herní série Mortal Kombat

15 května, 2019 2 Od Jiří Hora

A opět tu máme v přípravě další filmový snímek na motivy herní série, o kterém se již spekulovalo v minulém roce a jde o nový film Mortal Kombat. Ta vlastně oslaví tímto snímkem návrat na filmová plátna, jelikož série Mortal Kombat se již dvou filmů dočkala a to v letech 1995 a 1997. Zatímco první film je označován jako jedna z nejlepších herních adaptací, tak druhý díl je pak přesným opakem. Po filmech pak následoval solidní dva a dvaceti dílny seriál. Jak to tedy bude s novým filmem?

Přípravy filmu Mortal Kombat jsou teprve na svém začátku, ale již se k němu pomalu začíná tvořit tým filmového štábu, kdy na režisérskou židli usedne debutující Simon McQuoid a o produkci pak známý producent a režisér James Wan. Scénáře se pak chopil Greg Russo, který napsal scénáře třeba pro nový Resident Evil, či film Saints Row, o kterém jsme vás také informovali. Film se pak bude natáčet v Austrálii, pro kterou to znamená velký finanční přínos a pracovní možnosti. Samotná země si natáčením tohoto snímku může přijít až na 70 milionů dolarů.

Nás už tedy jen zajímá, jaké herece dokáží k tomuto snímku dostat a zdali se mu dostane patřičné péče. Také mě zajímá, jestli se dostane do Rkové skupiny a půjde tak ve šlépějích aktuálních herních titulů studia NetherRealm, které nedávno vydalo Mortal Kombat 11.

Kitana z Live Action Traileru pro hru Mortal Kombat 11