Vyšla hra Olympic Games Tokyo 2020, sledujte launch trailer

Vyšla hra Olympic Games Tokyo 2020, sledujte launch trailer

23 června, 2021 0 Od Jiří Hora

Už je tomu mnoho let, co Olympijské hry dostali svou plnohodnotnou videohru, takže pro všechny příznivce herních olympiád je vlastně tento týden jakýmsi svátkem. Každý z nás určitě pleskal do klávesnice na starých PC a považoval to za největší zábavu. Olympic Games Tokyo 2020 nám mají poskytnout opět stejnou porci zábavy akorát v modernějším a rozsáhlejším pojetí. K dispozici budeme mít totiž 18 olympijských disciplín a to věru není málo, přičemž se bude moci střetnout až 8 hráčů v online závodech a klání. Jelikož je hra již mezi námi, Sega vydala tradiční launch trailer, na který se podívejte pod novinkou.

Olympic Games Tokyo 2020 hráčům nabízí možnost vyzkoušet si až 18 olympijských disciplín včetně skoku do dálky, běhu na 100 metrů, basketballu, BMX, Rugby, sportovního lezení, tenisu a mnoho dalšího. Užijte si zábavu s rodinou a přáteli v kooperaci, hrajte sólo anebo online. Realistické zobrazení skutečných disciplín a olympijského stadionu v Tokiu, dodávají zážitku porci autentičnosti.

Kromě disciplín hra zahrnuje i komplexního tvůrce avatarů, který hráčům umožňuje vytvářet a upravovat si svého vysněného sportovce. Chcete skákat do dálky jako pirát nebo se stát prvním šampionem v judu astronautů? To vám nabídne až 50 barevných kostýmů včetně Miraitowa (který je oficiální olympijský maskot)! Hráči mohou také sdílet svůj kód avatara s přáteli a sestavit tak tým snů.” stojí v oficiální tiskové zprávě. Olympic Games Tokyo 2020 vychází na PC, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch. Na PS5 a Xbox Series je možné hrát skrze zpětnou kompatibilitu.