Zapoj se do Hackaton soutěže českého studia Sagittaras

Zapoj se do Hackaton soutěže českého studia Sagittaras

6 září, 2023 0 Od Jiří Hora

České studio Sagittaras sice patří k těm menším, ale na kontě mají třeba velmi úspěšnou mobilní hru Vectro Blast, která se pravidelně těší novým upgradům a od svého původního vydání prošla značnou proměnou. Tvůrci ale v tuto chvíli pracují na jejich novém počinu, jímž bude fantasy clicker MMORPG Spellborn, jehož demo chystají tvůrci úvest na prosincovém GDS a i vy můžete být jeho součástí.

Tvůrci už tento víkend, počínaje 8. zářím, spustí svůj Hackaton, kde budeou pracovat právě na zmíněné demoverzi hry Spellborn. V rámci Hackatonu se můžete zapojit do speciální soutěže, kde vítěz, respektivě dvojice, bude mít možnost pro hru navrhnout side quest nebo vlastní předmět. Případný předmět pak může být i součástí plné hry a jejího hlavního příběhu.

Co pro výhru musíte udělat?

Dát like Instagramovému postu studia Sagittaras, který je dnes zveřejněn 6. září a do komentářů pak označit někoho, s kým by si přál výhru sdílet. Tím ale vše nekončí. Hlavní část soutěže se spustí během samotného Hackatonu.

“Během celého průběhu našeho Hackatonu se budou v našich stories na IG objevovat různé otázky, na které když lidé odpoví správně, dostanou přidělené body. Proto bude nutné, aby člověk měl šanci zvítězit, nás během Hackatonu sledovat a odpovědět správně na co nejvíce z nich. Soutěž začíná v 17:00 8.9. a končí po zmizení posledního soutěžního příspěvku během pondělí.” sdělil k pravidlům storyteller studia Sagittaras, Michal Černý.