Dnes vychází hra Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

Dnes vychází hra Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

12 února, 2021 0 Od Jiří Hora

Od vydání konzole Nintendo Switch jsme se dočkali poměrně solidního počtu her se slavným instalatérem Mariem. Ačkoliv těch zcela originálních je poskromnu, tak s remastery starších dílů, kterým hrozilo propadliště dějin protože vyšly na WiiU, se roztrhl pytel. Jedním z těchto titulů je i hra Super Mario 3D World, který ve své původní verzi vyšel v roce 2013 právě na zmíněné WiiU. Dnes se Super Mario 3D World vrací a to rovnou se zcela novou expanzí Bowser’s Fury. Tento lákavý balíček pak míří exkluzivně na Nintendo Switch.

“Připojte se k Mariovi, Luigiumu, Princezně Peach a Toadovi na jejich cestě za záchranou Království Sprixie ve hře Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, která vychází právě dnes na Nintendo Switch. Osvoboďte Princezny Sprixie i její společníky ve vylepšené verzi titulu Super Mario 3D World a spojte s tím nejmíň pravděpodobným spojencem – Bowserem Jr. – ve zcela novém herním dobrodružství Bowser’s Fury. Sledujte ukázku z obou her v nejnovějším videu Super Mario 3D World + Bowser’s Fury!

V Mario 3D World se hráči vydají na dobrodružství skrz pestrobarevné úrovně. Užít si je mohou sami, nebo s přáteli a rodinou v lokální* i online kooperaci, a to až v partě čtyř hráčů. Každý z nich se může ujmout jiné postavy – Maria, Luigiho, Peach či Toada. Všechny postavy nabízejí jiný herní styl, najděte si tak tu, jež vám sedne nejvíc.” stojí v tiskové zprávě společnosti Conquest Entertainment, jenž je oficiálním distributorem a zástupcem společnosti Nintendo v České Republice. Níže se podívejte na dnešní doprovodný trailer k vydání hry.