Adventura Endling: Extinction is Forever vyjde s českými titulky a v krabicové verzi

Adventura Endling: Extinction is Forever vyjde s českými titulky a v krabicové verzi

21 června, 2022 0 Od Jiří Hora

Lokální distributor COMGAD s.r.o., jenž je tvořen dříve dvěma českými společnostmi Playman a Comgad, nám v posledních letech zprostředkoval hned několik her různých vydavatelů s českou lokalizací a v tomto trendu nadále pokračuje. Dnes nám v emailové schránce přistálo, že už 19. července letošního roku se dočkáme zajímavě vyhlížející adventury s liškou v hlavní roli s názvem Endling: Extinction is Forever s českými titulky a to jak digitálně, tak ve fyzické krabicové verzi na všech dostupných platformách tedy PC, Xbox One (zpětně kompatibilní s Xbox Series), Playstation 4 (zpětně kompatibilní s PS5) a Nintendo Switch.

Podle posledních výzkumů provedených Americkým přírodovědným muzeem v New Yorku, se 70 % ze čtyř set biologů shoduje, že je planeta Země na začátku masového vymírání způsobeného lidskou činností. Jeden z biologů dokonce odhadl, že pokud bude lidská destrukce biosféry pokračovat, vymře do sto let až polovina rostlin a živočichů. Dnes, více než 28 000 zvířecích druhů na naší planetě je ohroženo vymíráním. Tisíce druhů jako nosorožci, lvi, tygři, tuleni a medvědi jsou ohrožováni znečištěním vzduchu, pytláctvím, válkami a neustálou ztrátou habitatu. 

A nyní si představte, že by lidstvo dohnalo k vyhynutí i jedno z nejlépe přizpůsobivých stvoření, lišku. Jako poslední liška na světě, bojujete o přežití v honbě za již vzácnými zdroji potravy, které na umírající Zemi zůstaly. Nehledáte však potravu pouze pro sebe. Vaše nemotorná mláďata na vás čekají v bezpečí nory, až do dne, kdy něco nebo někdo jedno z liščat probudí …,“ stojí v oficiální tiskové zprávě společnosti COMGAD s.r.o.