Dnes vychází očekávané Kingdoms Hearts 3

Dnes vychází očekávané Kingdoms Hearts 3

29 ledna, 2019 0 Od Jiří Hora

Fanoušci velmi populárního crossoveru mezi japonskými rpg a světa pohádek Walta Disneyho se po dlouhých letech čekání konečně dočkali regulérního pokračování Kingdom Hearts. A co že nás v dnes vydaném Kingdom Hearts 3 čeká, se můžete níže podívat v oficiální tiskové zprávě distributa Cenega Czech. Hra vychází na konzole Xbox One a Playstation 4. Náš Acemax67 již dostal hru k recenzi a rovnou se na ni vrhl, aby vám ji mohl dodat, co nejdříve.

Oficiální tisková zpráva

Vydejte se na nezapomenutelné magické dobrodružství napříč rozlehlými světy Disney a Pixar a setkejte se s mnoha ikonickými hrdiny z oblíbených filmů, jako je Toy Story, Příšerky s.r.o., Na Vlásku, Kačer Donald, Piráti z Karibiku a mnoho dalších.

KINGDOM HEARTS III vypráví příběh síly přátelství, zatímco se Sora a jeho přátelé vydávají na cestu plnou nebezpečí. Hra KINGDOM HEARTS III, jejíž děj je zasazen do rozlehlých světů Disney a Pixar, sleduje cestu hrdiny jménem Sora, mladého chlapce a nic netušícího dědice nezměrné moci. Po jeho boku stane Kačer Donald a Goofy, aby se společně postavili ďábelské síle známé jako Heartless.