Epic Games Store nabídne zdarma strategii a Arťoma v Metru

Epic Games Store nabídne zdarma strategii a Arťoma v Metru

7 února, 2021 0 Od Adam Král

Měsíc únor je tu a to znamená nejen novou měsíční nabídku v PS+, nebo Games with Gold, ale i novou nabídku, která je vytvořena týmem z Epic Games. Tvůrci Fortnite pravidelně rozdávají hry zdarma a to konkrétně na týdenní bázi na rozdíl od ostatních – minulý týden byla dostupná hra Dandara: Trials of Fear Edition – a ani následujících 7 dní nebude výjimkou. Tentokráte se ale podíváme na Ukrajinu a užijeme si tahovou strategii For the King.

Sérii Metro určitě všichni dobře známe. Jeden z jejich nejlepší dílů pojmenovaný Last Light vyšel už nějaký ten pátek zpátky, poté pak v edici Redux. A právě Metro: Last Light Redux si budeme moci užít. Dobrodružství mladíka Arťoma, který se potlouká monstry promořenou Moskvou je prostě super a doporučit ho určitě můžeme.

Strategie For the King, potažmo tahovka v kombu s Rouge-like prvky vyšla roku 2018 pod taktovkou studia IronOak Games, kteří odvedli vcelku dobrou práci. Vzali jsme si námi vybrané hrdiny a vrhli se zkusit naše schopnosti proti různorodým nepřátelům na náhodně vygenerovaných mapách. Tam byly k dispozici úkoly, které pak nabízí lepší výbavu. 

Obě výše uvedené hry si tak určitě do své knihovničky přidejte, nikdy totiž nevíte, kdy na nějakou z nich dostanete chuť. Momentální nabídku ale musíte stihnout do 11.2., protože pak nastoupí další nálož.