Judgement má datum vydání

Judgement má datum vydání

7 března, 2019 0 Od Jiří Hora

Nedávno jsme vás informovali, že Judgement je připraven pro západní trh, o čemž svědčil i kompletní anglický dabing a několik překladů pro titulky. Nyní jsme se dočkali i data vydání, které je stanoveno na 25. června. U nás hru vydá společnost Cenega Czech, která má v portfoliu i sérii Yakuza, z jejíhož universa Judgement vychází.

Oficiální tisková zpráva Cenega Czech

SPRAVEDLNOST JE SLEPÁ… Věhlasné herní studio Ryu Ga Gotoku Studios, které je tvůrcem oceňované herní série Yakuza, představuje JUDGMENT, dramatický příběh zdiskreditovaného právníka hledajícího vykoupení ve světě zamořeném korupcí a zoufalstvím.

Ve hře JUDGMENT hráči převezmou roli soukromého detektiva jménem Takayuki Yagami a pustí se do prozkoumávání vykřičeného distriktu Kamurocho. Osvojte si inovativní vyšetřovací metody a odhalte tajemství skrytá hluboko v útrobách čtvrti Kamurocho, kde vládne zdrcující korupce.

Hra JUDGMENT nabídne unikátní bojové styly Crane a Tiger, mezi kterými mohou hráči libovolně přepínat a dosahovat tak zdrcujících výsledků v soubojích. Pracujte na zdokonalování svých nesčetných dovedností, vybírejte z bohaté nabídky zbraní a osvojte si bojové akce EX Actions, které otevřou zcela novou dimenzi boje.

Hra JUDGMENT nabídne duální audio (originální znění nebo anglický dabing). Balení hry navíc obsahuje exkluzivní oboustranný přebal a samolepku studia Ryu Ga Gotoku.