Na Switch vyšly tři 2K kolekce: Bioshock, Borderlands a XCOM 2

Na Switch vyšly tři 2K kolekce: Bioshock, Borderlands a XCOM 2

31 května, 2020 0 Od Jiří Hora

Už je to nějaký ten měsíc nazpět, co herní vydavatel 2K během jednoho z Nintendo Directu oznámil, že na Nintendo Switch zamíří hned tři velké kolekce, jejichž série se zcela poprvé dostávají na platformu od Nintenda. Šlo o kolekce Borderlands: Legendary Collection, Bioshock: The Collection a XCOM 2: Complete Collection. Jde skutečně o pořádnou porci kvalitní herní zábavy, kterou si nyní můžete užít naprosto kdekoliv. Pro dvě z výše uvedených kolekcí to pak platí trojnásob. Pokud jste se těchto skvělých kompilací nemohli dočkat, pak je vašemu čekání konec, jelikož jsou všechny nyní dostupné skrze oficiální Nintendo eShop, nebo krabicově.

Oficiální tisková zpráva Cenega Czech:

BioShock: The Collection
Vkročte do nezapomenutelného světa a prožijte velkolepý příběh oceňované herní série BioShock. Vydejte se do nádherných měst Rapture a Columbia. Kolekce BioShock: The Collection přináší v jednom balíčku hry BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered a BioShock Infinite a také veškerá DLC pro jednoho hráče. Balení BioShock: The Collection obsahuje 16GB paměťovou kartu, přičemž bude požadováno dodatečné stažení herních dat.

Borderlands Legendary Collection
Zažijte třínásobný chaos a vzrušující akci s jedinečnou kolekcí originálních looter-shooter her s jedinečnou stylizací, objevujte rozmanité světy, nepřeberné množství zbraní a nepřátel. Kolekce Borderlands Legendary Collection přinese v jednom balíčku hry Borderlands®: Game of the Year Edition, Borderlands® 2 a Borderlands®: The Pre-Sequel a také možnost zahrát si s přáteli díky lokálnímu split-screenu či online multiplayeru pro až 4 hráče. Balení Borderlands Legendary Collection obsahuje 8GB paměťovou kartu, přičemž bude požadováno dodatečné stažení herních dat (cca 41,6 GB).

XCOM 2: Complete Edition
Svět se změnil. Uplynulo již 20 let od doby, kdy se světoví vůdci dobrovolně podrobili nadvládě mimozemských sil. XCOM tvořící poslední obrannou linii lidstva byl zanechán na pospas zkáze. Mimozemšťané, kteří nyní vládnou Zemi, se rychle pouštějí do výstavby oslnivých měst, které jsou příslibem lepší budoucnosti pro lidstvo. Nic není ale tak dokonalé, jak se na první pohled může zdát – uchvatileté mají tajnou, hrůzu nahánějící cíl. Ti, kdo se pokusí vzepřít, tvrdě zaplatí. (6,5GB)