Nový trailer na Farming Simulator 22 láká na americký Středozápad

Nový trailer na Farming Simulator 22 láká na americký Středozápad

4 listopadu, 2021 0 Od Jiří Hora

Pouze necelé čtyři týdny nás dělí od vydání nového dílu celosvětově populárního farmářského simulátoru od vývojářů z Giants  Software. Tvůrci nás poslední týdny na hru neustále lákají a myslíme, že celkem úspěšně, jelikož novinkami hra rozhodně nešetří . Nyní nám pomocí nového traileru představují krajinu Elmcreek, která je inspirovaná americkým Středozápadem, jenž se má stát novým rájem farmářů. Jestli tomu tak bude se dozvíme už 22. listopadu na platformách PC, Xbox Series, Playstation 5, Xbox One a Playstation 4.

“Elmcreek se inspiruje severoamerickou krajinou na Středozápadě. Hráči se mohou těšit na venkovskou idylu s čerpací stanicí, různými malými podniky, obytnou oblastí a nechybí ani baseballový stadion a bowlingové centrum. Farmáři začínají s malým kouskem půdy uprostřed toho všeho a mohou svou farmu rozšiřovat po mapě.

Ve hře je 80 předdefinovaných polí různých tvarů a velikostí a hráči mají možnost vytvářet další. Díky novým produkčním řetězcům navíc mohou rozšířit své aktivity o různé továrny a vytvořit si tak celé obchodní impérium. Ve hře pro více hráčů (s podporou cross-platform) obývá několik farmářů různá místa na mapě a mohou spolu kooperovat.

Kromě zemědělství, chovatelství a lesnictví nabízí Elmcreek i novou, jedinečnou krajinu. Hráči mohou objevit obrovský kaňon s ukrytou jeskyní mezi velkými majestátními skalami. Rozdíly v nadmořské výšce pak vytvářejí nádherná místa pro pozorování okolí, jež nabízí pohled na železnice, řeky a potoky, které se proplétají krajinou.” stojí v tiskové zprávě českého distributora COMGAD s.r.o.