Oznámena nová hra Trollhunters: Defenders of Arcadia

Oznámena nová hra Trollhunters: Defenders of Arcadia

15 května, 2020 0 Od Jiří Hora

Streamovací služba Netflix má za sebou celou řadu úspěšných filmů a seriálů, a mnohdy hledá svou inspiraci ve známých dílech, či komiksech. Někdy jsou ale originální série Netflixu inspirací jiným, třeba takovému Namco Bandai, které nyní oznámilo videohru na motivy seriálu Netflixu a studií DreamWorks, Tales of Arcadia. Právě oznámený titul nese název Trollhunters: Defenders of Arcadia a vyjde již 25. září letošního roku na platformách PC, Xbox One, Nintendo Switch a Playstation 4.

Sníš o životě plném dobrodružství? Nazuj si železné boty průměrného teenagera jménem Jim Lake, který byl vybrán jako Trollhunter, a vydej se na epickou a nezapomenutelnou cestu napříč magickým světem Arcadie a zastav hrozící časovou apokalypsu v nové videohře DreamWorks Trollhunters: Defenders of Arcadia.

S pomocí věrných přátel, jako je Claire, Toby a AAARRGGHH!!!, budeš mít možnost znovu prožít nezapomenutelné momenty z tolik oblíbené filmové trilogie Tales of Arcadia. Vstup do nádherných 3D světů z filmů Trollhunters, 3 Below a Wizards. Připrav se na boj s podivnými gnómy, skřety a obrovitými nyarlagrothy stvořenými vizionářským tvůrcem Guillermo del Toro.“ stojí v oficiální tiskové zprávě společnosti Cenega, která se o vydání hry v našich končinách postará.