Psychonauts 2 dostalo nový příběhový trailer

Psychonauts 2 dostalo nový příběhový trailer

20 července, 2021 0 Od Jiří Hora

Studio Double Fine Production po letech vývoje a odříkání konečně koncem tohoto srpna vydá svou očekávanou plošinovku Psychonauts 2. Vývojáři se posledních pár posledních týdnů snaží o to, aby bylo o jejich hře slyšet. Toho docílili za pomoci několika pěkných trailerů, které nyní doplňuje další, nový příběhový trailer, který se opět povedl.

„Razputin „Raz“ Aquato je zkušený akrobat a mimořádně nadaný mladý psychik, který si uvědomil, že jeho celoživotní sen je vstoupit do mezinárodní organizace pro psychickou špionáž známé jako Psychonauti! Tito psychičtí super špioni mají ale potíže. Jejich vůdce se od záchrany před únosem podivně změnil. A co je horší, někdo z týmu vynáší informace.

Psychonauts 2 kombinuje roztodivné mise a tajemná spiknutí v platformové dobrodružné hře ve filmovém stylu a se spoustou přizpůsobitelných psychických schopností. Psychonauts 2 přináší vše, od nebezpečí, přes vzrušení až po notnou dávku smíchu, zatímco jako Raz překonáváte nástrahy myslí přátel i nepřátel na cestě k porážce vraždícího psychického zlosyna.“ stojí v popisku karty hry na Steamu.