RiMS Racing plnohodnotně odhaleno

RiMS Racing plnohodnotně odhaleno

15 dubna, 2021 0 Od Jiří Hora

Závěrem loňského roku uspořádal Nacon speciální event, v němž se zaměřil na své tituly. Mezi těmito hrami se objevil i krátký teaser na hru RiMS Racing, který nám vlastně řekl jediné – půjde o hru s motorkami. Nyní nám Nacon tuto hru více přiblížil a my tak získali informace, která nám na hru vrhají jasné světlo, a víme tedy, co od hry čekat. Tak předně RiMS Racing vyjde už 19. srpna letošního roku pod záštitou studia Raceward na platformy PC, Xbox Series, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch

Vývojáři se chlubí tím, že nepůjde jen o další motocyklovou závodní hru. Budeme se vedle jezdce stát také inženýry a zjistit, které díly nejlépe zoptimalizují váš stroj – počítat musíme nejen s rychlostí, ale také s brzdnou drahou, trakcí, či trajektorií. Pro tuto část hry bylo připraveno více než 500 komponentů od předních světový výrobců s plnou licencí. Jezdce pak budeme moci upravit pomocí dvou stovek různých kusů vybavení.

Studio kladlo velký důraz na detaily a tak ve hře nalezneme pouze osm evropských a japonských motocyklů, jenž však byly vymodelovány do nejmenších detailů a byl zde kladen silný důraz na realismus. To slibuje intenzivní a realistický zážitek z jízdy. Vývojáři si do hry připravili také několik světoznámých závodních okruhů, ale nebudou chybět ani originální kousky zasazené do Austrálie, USA, či Norska. Hra zní opravdu zajímavě, tak uvidíme, co z toho vzejde, ostatně Nacon má už nyní silné motocyklové želízko v ohni v podobě TT – Isle of Man 2.