Spuštěny předobjednávky PS5 verze Sea of Thieves 

Spuštěny předobjednávky PS5 verze Sea of Thieves 

11 března, 2024 0 Od Adam Šindler

Dobrodružství pirátů, který bylo před šesti lety spuštěno na počítačích a konzolích Xbox si nyní mohou hráči užít i na PlayStationu. Sea of Thieves se bude prodávat ve třech edicích. Standartní edice se bude prodávat na 949 Kč a láká hráče na speciálního papouška Scarler Storm, outfity na papouška Kraken a Sea Dog a sadu zbraní Ruby Viper. Deluxe Edice za 1189 Kč k tomu přidává 10 000 zlaťáků a různé předměty. Nejdražší Premium Edition za 1489 Kč přidává navrch ještě sadu lodí, ďábelského psa jako mazlíčka, skin Dark Warsmith a permanentku do Battle Passu do dvanácté sezóny a 5denní předčasný přístup k plné hře. 

Těšit se můžeme také na podporu DualSense ovladače, jelikož ve studiu Rare se rozhodli pro podporu haptiky a adaptivních spouští. Tyto funkce dle vývojářů přinášejí zlepšení herního zážitku.

Sea of Thieves vyjde na PS5 30. dubna. V té době bude probíhat oslava šestého výročí hry a titul bude obohacen například o speciální režim pro sólové hráče. Titul tak bude fungovat de facto jako singleplayer a nebude vyžadovat předplatné Game Pass nebo PlayStation Plus. Předplatné bude vyžadováno jen při online hraní.