V únorovém PS Plus si užijeme telekinezi, český dabing a zničíme pár aut

V únorovém PS Plus si užijeme telekinezi, český dabing a zničíme pár aut

28 ledna, 2021 0 Od Adam Král

Blíží se nám konec měsíce a Sony se, tak jako vždy, rozhodlo oznámit novou nabídku, která bude pro předplatitele služby PS Plus dostupná od února. Destruction AllStars bylo blíže představeno na nedávném State of Play, kdy byla hra dopodrobna představena v ukázce níže a vypadá dost pěkně. Mohlo by se nám z toho vyvinout druhé, možná i lepší Rocket League. Hra bude dostupná exkluzivně pro PS5.

Na PS4, ale i na PS5 si pak fanoušci Alana Wakea užijí dobrodružství hrdinky Jesse ve hře Control Ultimate Edition, kde bojuje proti padouchům za použití telekineze, kdy hýbe objekty z místa na místo. Je ale schopná si vzít do ruky zbraň a začít střílet vše kolem. V rámci předplatného si tak fanoušci užijí nejenom základní hru, ale i dvě expanze pod názvy AWE a The Foundation. AWE přímo navazuje na svět Alana Wakea.

Poslední hrou, kterou si v rámci PS Plus užijete, je Concrete Genie. Tahle roztomilá indie záležitost vyšla v roce 2019 a po světě sklidila ovace a to dost zaslouženě. Nejenom, že disponovala krásnou krajinou, zajímavým nápadem a stylovým soundtrackem, ale u nás vyšla jak s českými titulky, tak s oficiálním dabingem, který ji přidává na kráse. Hra je dostupná i pro PlayStation VR a PS5 díky zpětné kompatibilitě.

Všechny tři hry budou dostupné od 2.2. a do té doby máte ještě čas, aktivovat si Shadow of the Tomb Raider, Maneatera a Greedfall.