Vyšla real-time strategie Total War: Three Kingdoms

Vyšla real-time strategie Total War: Three Kingdoms

24 května, 2019 0 Od Jiří Hora

Studio Creative Assembly je jedním z mála vývojářských studií, která stále drží při životě žánr strategií a právě výše zmíněnému studiu se to, díky jejich skvostné sérii Total War, vede na jedničku. Tato slavná strategická série nás zavedla do dob Říma, Středověku, Japonska, Napoleonských válek, ale také do fantasy světa Warhammeru. Nyní nás série posílá do Číny léta páně 190, kde se staneme světky největšího konfliktu té doby, kdy i legendy ožívají. Hra Total War: Three Kingdoms utrpěla během své cesty několik odkladů, ale nyní je vše hotovo a hra nám konečně vyšla. Dle recenzí jde navíc o skvělý herní kousek. Více už v tiskové zprávě.

Oficiální tisková zpráva společnosti Cenega Czech:

Total War: THREE KINGDOMS je první hrou v oceňované sérii strategií, která rekonstruuje obrovský konflikt ve starověké Číně. Spojuje poutavou tahovou hru v kampani, ve které jde o budování říše, státnictví a dobývání, s ohromujícími bitvami v reálném čase. Total War: THREE KINGDOMS nově definuje tuto sérii v době hrdinů a legend.

Čína, rok 190 n. l. Vítej v nové éře legendárních tažení. Tato překrásná, ale roztříštěná země volá po novém císaři a novém způsobu života. Sjednoť Čínu pod svou vládou, utvoř další velkou dynastii a vybuduj odkaz, který přetrvá věky. Vyber si z 11 legendárních vojevůdců a dobuď říši. Naverbuj postavy hrdinů, které budou tvému hnutí pomáhat, a přemoz své nepřátele vojensky, technologicky, politicky i ekonomicky. Navážeš silná přátelství, utvoříš bratrské aliance a vysloužíš si úctu svých početných nepřátel? Nebo budeš raději porušovat sliby, dopouštět se srdcervoucích zrad a staneš se mistrem velkých politických intrik?

Hra Total War: THREE KINGDOMS vychazí 23. 5. 2019 exkluzivně pro PC, včetně českých titulků.