Vyšlo Final Fantasy XII Zodiac Age pro Nintendo Switch a Xbox One

Vyšlo Final Fantasy XII Zodiac Age pro Nintendo Switch a Xbox One

30 dubna, 2019 0 Od Jiří Hora

Dnešním dnem končí další z exkluzivit konzole Playstation 4 a to v případě remasteru hry Final Fantasy XII Zodiac Age, který je nyní v prodeji i pro Xbox One a Nintendo Switch. Xbox One verzi můžete zakoupit pouze digitální cestou skrze Xbox Store, ale verze pro Switch se dočkala i krabicové verze, kterou u nás vydává, stejně jako PS4 verzi, společnost Cenega Czech. Více v tiskové zprávě.

Oficiální tisková zpráva společnosti Cenega Czech:

S Final Fantasy XII The Zodiac Age – HD remasterem původní hry FINAL FANTASY XII – budou mít hráči možnost užít si svět fantastické Ivalice jako ještě nikdy předtím. Těšit se mimo jiného můžou také na unikátní a vylepšený „Zodiac Job System” z roku 2007, který představuje 12 úrovňový postupový systém postavy.

O hře FINAL FANTASY XII: Příběh hry Final Fantasy XII, která původně vyšla v roce 2006, se odehrává v impozantním světě Ivalice, kde je malé království Dalmasca, dobyté říší Archadian, zanecháno v ruinách a nejistotě. Princezna Ashe, jediná právoplatná následovnice trůnu, obětuje vše vzdoru k liberalizace její země. Vaan, mladý muž, který ztratil svou rodinu ve válce, chodí neustále v hlavou v oblacích. Přidejte se k těmto nepravděpodobným spojencům v boji za svobodu a padlý královský majestát v heroickém dobrodružství k osvobození jejich rodné země.

Hra Final Fantasy XII The Zodiac Age je v prodeji od 30. 4. 2019 pro Nintendo Switch a Xbox One (pouze skrze Xbox Store)