Oficiálně změněn název hry Tom Clancy’s Rainbow Six: Quarantine

Oficiálně změněn název hry Tom Clancy’s Rainbow Six: Quarantine

16 února, 2021 0 Od Jiří Hora

Během minulého týdne jsme se dozvěděli, že Ubisoft chystá, dle finanční zprávy, vydat hry Far Cry 6 a nové Rainbow Six do konce letošního září. Zároveň jsme také uváděli, že s velkou pravděpodobností dojde k přejmenování právě druhé zmíněné hry. Důvodem má být nevhodný podtitul Quarantine, který úplně nesedí s kontextem aktuální světové pandemie a zároveň nemá daný název úplně korespondovat s děním ve hře.

Dnes server MP1st přinesl určitě zajímavou zprávu, kterou vyhrabal ze zdrojového kódu Playstation Network. V něm byla nalezena zpráva o zalistovaném patchi ve verzi 1.01 pro hru s názvem Tom Clancy’s Rainbow Six: Parasite. Pokud si prohlédnete obrázky níže, pak je vám jasné, že jde o původní R6: Quarantine a Ubisoft skutečně sáhl po změně názvu, který by měl navíc více korespondovat s tím, o co v novém kooperativní díle půjde. Vzhledem k tomu, že databáze již obsahuje onen patch je zřejmé, že hra bude v tuto chvíli prakticky dokončena a my se tak v brzké době mohli dozvědět nejen datum vydání, ale i nějaké ty konkrétnější informace.

Update: Ubisoft potvrdil změnu názvu hry Tom Clancy’s Rainbow Six: Quarantine. Hra však podtitul Parasite neponese. Jde aktuálně o kódové označení, přičemž finální název hry a nové informace se máme dozvědět do několika týdnů.