Oznámena animovaná bojovka Nickelodeon All-Star Brawl

Oznámena animovaná bojovka Nickelodeon All-Star Brawl

14 července, 2021 0 Od Jiří Hora

Společnost Nickelodeon se v posledních letech snaží své slavné seriály transformovat do celé řady videoherních adaptací. Některé se povedly, jiné dopadly hůře. Nyní tu máme další pokus a to v podobě animované bojovky s názvem Nickelodeon All-Star Brawl, která vyjde během tohoto podzimu na Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series, Xbox One a Nintendo Switch.

V této hře se střetne celá řada známých postav, které známe ze seriálů zmíněné stanice. K dispozici má být několik herních režimů, mezi nimiž jsou singleplayerové i multiplayerové (k dispozici bude i offline pro 4 hráče), dvacet různých arén a zatím čtrnáct postaviček. Těšit se tak můžeme na Spongeboba, Patrika, želví ninji Leonarda a Michelangela, dále pak na Helgu z Hey, Arnold!, či na dvojici z The Loud House. Seznam bojovníků naleznete níže, stejně tak první trailer.

Potvrzené postavy: Danny Phantom (Danny Phantom), Helga (Hey Arnold!), Leonardo (Teenage Mutant Ninja Turtles), Lincoln Loud (The Loud House), Lucy Loud (The Loud House), Michelangelo (Teenage Mutant Ninja Turtles), Nigel Thornberry (The Wild Thornberrys), Oblina (Aaahh!!! Real Monsters), Patrick Star (SpongeBob SquarePants), Powdered Toast Man (Ren & Stimpy), Reptar (Rugrats), Sandy Cheeks (SpongeBob SquarePants), SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants) a Zim (Invader Zim)