Oznámeny Games with Gold na prosinec (2020)

Oznámeny Games with Gold na prosinec (2020)

24 listopadu, 2020 0 Od Jiří Hora

Už v příštím týdnu se rok 2020 přehoupne do svého posledního měsíce prosince a tak přišel čas na oznámení zdarma dostupných her pro předplatitele prémiových služeb. Microsoft se svou nabídkou opět pochlubil jako první. Opět se dočkáme čtveřice herních titulů, které by měly zaujmout, co nejširší spektrum hráčů. Nabídce rozhodně figuruje remaster temné příběhové adventury The Raven: Remastered, které v závěsu sekundu hra Saint Row: Gat Out of Hell, jenž si navíc budou moci vychutnat majitelé hned tří konzolových generací. Veškeré tituly budou hratelné také na konzolích Xbox Series X a S.

The Raven Remastered
Dostupné od 1. 12. do 31. 12. pro Xbox One

V titulu tvůrců série Book of Unwritten Tales si zahrajete v Londýně roku 1964 jako konstábl Anton Jakob Zellner, který je na stopě legendárnímu mistru mezi zloději, Ravenovi. Klasická místa, kde dochází k záhadným vraždám, vysoce kvalitní scénář a zajímavé postavy jsou hlavními esencemi tohoto napínavého detektivního příběhu, kde každý něco skrývá a Raven je vždy o krok napřed!

Bleed 2
Dostupné od 16. 12. do 15. 1. pro Xbox One

V roli hrdinky Wryn s růžovými vlasy máte za úkol ubránit svět před vpádem sil zla napříč sedmi akcí nadupadnými úrovněmi s více než 25 souboji s bossy. Ovládněte mistrovsky úhybné manévry ve vzduchu a srážejte k zemi zástupy zlounů. V této nehorázně zábavné a zběsilé rychlé akční střílečce musíte pomoct Wryn dostát pověsti největší hrdinky všech dob!

Saints Row: Gat out of Hell
Dostupné od 1. 12. do 15. 12. pro Xbox One a Xbox 360

Ujměte se role Johnnyho Gata a Kinzie Kensingtonové, kteří si klestí cestu podsvětím ve snaze zachránit Bossovu duši a skolit Devila. Ve válce proti knížeti temnot si nikdo nebere servítky, když slovu přichází arzenál příslušně tematických zbraní. Přistřihněte křídla padlým andělům v tomto temném podzemním světě plném nečekaných nástrah.

Stacking
Dostupné od 16. 12. do 31. 12. pro Xbox One a Xbox 360

Pomozte Charliemu Blackmoreovi, nejmenší matrjošce na světě, vydat se na dobrodružství k záchraně jeho rodiny před zlovolným Baronem. Objevte starodávný svět obývaný živými matrjoškami a používejte je k získání speciálních schopností, které vám pomohou vyřešit řadu hádanek a úkolů v této nápadité a logické 3D hře.